Farbki akrylowe

Farby akrylowe do paznokci

Farby akrylowe do paznokci to produkt wykorzystywany do zdobienia paznokci nie od dziś. W naszym sklepie internetowym znajdziecie produkty zrobione na bazie najwyższej jakości żywicy akrylowej, przez co są idealnie elastyczne i można je nakładać na każde, nawet bardzo giętkie podłoże. Pigmenty zawarte w tym produkcie są niezwykle mocno skoncentrowane, co podnosi ich wydajność – 100 ml farby pokrywa ok. 3 metrów kwadratowych powierzchni. Oferowane przez nas farbki do paznokci są odporne na światło i mogą być dowolnie mieszane.

Farba akrylowa do paznokci oferowana przez sklep Ekert Nails jest nietoksyczna i wodorozcieńczalna – łatwo wyczyścisz wszystkie narzędzia po zakończonej pracy (wystarczy trochę dobrej woli i bieżącej wody) oraz „odratujesz” zbyt gęsty produkt. Jest też szybkoschnąca a po wyschnięciu niezmywalna, co zapewnia wysoki komfort pracy i skrócony czas wykonywania usługi. 

Produkt dodany do ulubionych

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.

Jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).