Kryteria wyszukiwania

Cena
834 2526

Promocje

Szkolenia

Szkolenia oferowane przez Ekert Nails Academy to doskonały wybór, zarówno dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę oraz podnieść kwalifikacje zawodowe, jak i dla tych, którzy od podstaw pragną nauczyć się trudnej sztuki, jaką jest stylizacja paznokci. Wszystkie nasze szkolenia odbywają się w kameralnych grupach i składają się z dwóch części: ...

Szkolenia oferowane przez Ekert Nails Academy to doskonały wybór, zarówno dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę oraz podnieść kwalifikacje zawodowe, jak i dla tych, którzy od podstaw pragną nauczyć się trudnej sztuki, jaką jest stylizacja paznokci. Wszystkie nasze szkolenia odbywają się w kameralnych grupach i składają się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Życzliwa atmosfera sprawia, że zadawanie nawet najtrudniejszych pytań przychodzi naszym kursantom bez problemu.

Jeżeli szukasz kursów prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę i pragniesz poznać produkty najwyższej jakości, to skorzystaj z bogatej oferty Ekert Nails Academy już dziś!

Więcej

Szkolenia Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów