O nas

Wierzymy, że nieprzemijającym przejawem piękna, są zadbane dłonie, stopy i paznokcie – szczegóły, które nadają elegancji i uroku każdej kobiecie.

Podobnie jak buty i torebki – paznokcie podążają za modą. Są dodatkiem tak niezbędnym, że same w sobie potrafią narzucać trendy. Nasza oferta zapewnia szeroki wybór profesjonalnych produktów do pielęgnacji, przedłużania i zdobienia paznokci, takich marek jak CND Shellac, CND Vinylux, EkertLove Me by Ekert.

W oparciu o wiedzę i doświadczenie, dążymy do ciągłego podnoszenia poziomu usług na polskim rynku kosmetycznym. W tym celu organizujemy profesjonalne szkolenia, seminaria i pokazy w zakresie artystycznego zdobienia i przedłużania paznokci wszystkimi metodami.

Z myślą o osobach, które chcą zostać profesjonalistami w tej dziedzinie, otworzyliśmy CENTRUM SZKOLENIOWE EKERT, gdzie pod okiem ekspertów, prowadzone są specjalistyczne kursy obejmujące nie tylko podstawy, ale również nowości branżowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do naszego sklepu on-line.

Firma Ekert istnieje od ponad 26 lat w branży Nail Design

To ponad 26 lat doświadczeń, profesjonalne produkty, szacunek do klienta, edukacja, a przede wszystkim pasja i wiara w to, co robimy. Wszystkie te czynniki powodują ciągły, dynamiczny rozwój firmy i jej oferty. Nasza potrzeba samodoskonalenia i dążenia do perfekcji sprawiły, że od 2003 roku sprzedajemy produkty CREATIVE NAIL DESIGN (CND).

Jest to niezwykle dynamiczna i prężnie działająca firma na rynku globalnym. Dzięki kreatywności i nieustająco pogłębianej wiedzy, Creative Nail Design wyznacza nowe trendy w branży paznokciowej, zapewniając firmie pozycję światowego lidera w branży nails. Najlepsze na świecie laboratoria CND dzięki nowym technologiom, wprowadzają innowacyjne produkty, dzięki czemu produkty tej firmy pozwalają zadbać nam nie tylko o estetyczny wygląd dłoni i paznokci, ale również o ich kondycje i zdrowie, tzn. o coś, o czym tak często dzisiaj zdarza nam się zapomnieć.

Od czerwca 2010 roku na rynku polskim możemy korzystać z rewolucyjnego produktu Shellac. Ocena produktów CND przez naszych Klientów jest bardzo wysoka, szczególnie jeśli chodzi o akryle, żele, balsamy, linie SPA, lakiery. Mimo prężnie działającej dystrybucji, nie zwalniamy tempa również z produkcją naszych własnych produktów pod marką Ekert Nails. Szeroka gama akryli, lakierów, a także produkt – hybryda Love Me, to tylko nie które z szerokiego wachlarza asortymentu.

Życzy Państwu samych przyjemnych doznań podczas pracy z naszymi produktami. Wierzymy, że poczujecie do nich tą samą pasję, co my. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym katalogiem, który przybliży Państwu pełną ofertę firmy i zapraszam do współpracy. 

Profesjonalne szkolenia Ekert Nails

Firma Ekert oferuje pełen zakres szkoleń stylizacji paznokci w CENTRUM SZKOLENIOWYM EKERT. W dążeniu do doskonałości uczestniczy w kursach organizowanych w celu podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowej wiedzy.

Od października roku 2009 producent własnej marki lakierów Ekert Nails zyskujących coraz większą popularność na polskim rynku oraz w wielu tytułach prasowych. Od lat firma współpracuje z kobiecą prasą: Twój Styl, Elle, Party, Tina, Cosmopolitan, Claudia, Olivia, In Style, Happy, Avanti, Joy, Harpers Bazaar i inne.

Współpracuje także z TV poprzez udział w kreowaniu wizerunku gwiazd w programach telewizyjnych:

  • Taniec z gwiazdami
  • Jak oni śpiewają
  • Taniec na lodzie
  • Reklama wódki Wyborowej
  • Top Model
  • Elite Model Look

Jak również ze znanymi osobami prasy i telewizji m.in.: Katarzyną Dowbor, Darią Widawską, Martą Żmuda-Trzebiatowską, Olą Szwed, Edytą Herbuś, Joanną Liszowską, Aleksandrą Kwaśniewską, Anną Mucha.

Produkt dodany do ulubionych

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.

Jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).