O nas

Wierzymy, że nieprzemijającym przejawem piękna, są zadbane dłonie, stopy i paznokcie – szczegóły, które nadają elegancji i uroku każdej kobiecie.

Podobnie jak buty i torebki – paznokcie podążają za modą. Są dodatkiem tak niezbędnym, że same w sobie potrafią narzucać trendy. Nasza oferta zapewnia szeroki wybór profesjonalnych produktów do pielęgnacji, przedłużania i zdobienia paznokci, takich marek jak CND Shellac, CND Vinylux, EkertLove Me by Ekert.

W oparciu o wiedzę i doświadczenie, dążymy do ciągłego podnoszenia poziomu usług na polskim rynku kosmetycznym. W tym celu organizujemy profesjonalne szkolenia, seminaria i pokazy w zakresie artystycznego zdobienia i przedłużania paznokci wszystkimi metodami.

Z myślą o osobach, które chcą zostać profesjonalistami w tej dziedzinie, otworzyliśmy platformę szkoleniową Złoty Biznes Beauty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do naszego sklepu on-line.

Firma Ekert istnieje od ponad 26 lat w branży Nail Design

To ponad 26 lat doświadczeń, profesjonalne produkty, szacunek do klienta, edukacja, a przede wszystkim pasja i wiara w to, co robimy. Wszystkie te czynniki powodują ciągły, dynamiczny rozwój firmy i jej oferty. Nasza potrzeba samodoskonalenia i dążenia do perfekcji sprawiły, że od 2003 roku sprzedajemy produkty CREATIVE NAIL DESIGN (CND).

Jest to niezwykle dynamiczna i prężnie działająca firma na rynku globalnym. Dzięki kreatywności i nieustająco pogłębianej wiedzy, Creative Nail Design wyznacza nowe trendy w branży paznokciowej, zapewniając firmie pozycję światowego lidera w branży nails. Najlepsze na świecie laboratoria CND dzięki nowym technologiom, wprowadzają innowacyjne produkty, dzięki czemu produkty tej firmy pozwalają zadbać nam nie tylko o estetyczny wygląd dłoni i paznokci, ale również o ich kondycje i zdrowie, tzn. o coś, o czym tak często dzisiaj zdarza nam się zapomnieć.

Od czerwca 2010 roku na rynku polskim możemy korzystać z rewolucyjnego produktu Shellac. Ocena produktów CND przez naszych Klientów jest bardzo wysoka, szczególnie jeśli chodzi o akryle, żele, balsamy, lakiery. Oprócz artykułów firmy CND posiadamy również naszą autorską markę . Szeroka gama akryli, lakierów, a także produkt – hybryda Love Me, to tylko niektóre z szerokiego wachlarza asortymentu.

Życzy Państwu samych przyjemnych doznań podczas pracy z naszymi produktami. Wierzymy, że poczujecie do nich tą samą pasję, co my. 

Profesjonalne szkolenia Ekert Nails

Firma Ekert oferuje pełen zakres szkoleń stylizacji paznokci na platformie Złoty Biznes Beauty.

Od października roku 2009 producent własnej marki lakierów Ekert Nails zyskujących coraz większą popularność na polskim rynku oraz w wielu tytułach prasowych. Od lat firma współpracuje z kobiecą prasą: Twój Styl, Elle, Party, Tina, Cosmopolitan, Claudia, Olivia, In Style, Happy, Avanti, Joy, Harpers Bazaar i inne.

Współpracuje także z TV poprzez udział w kreowaniu wizerunku gwiazd w programach telewizyjnych:

  • Taniec z gwiazdami
  • Jak oni śpiewają
  • Taniec na lodzie
  • Reklama wódki Wyborowej
  • Top Model
  • Elite Model Look

Jak również ze znanymi osobami prasy i telewizji m.in.: Katarzyną Dowbor, Darią Widawską, Martą Żmuda-Trzebiatowską, Olą Szwed, Edytą Herbuś, Joanną Liszowską, Aleksandrą Kwaśniewską, Anną Mucha.

Produkt dodany do ulubionych

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.

Jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).