• Nowy

Wyjątkowe warsztaty stacjonarne „Odkryj poczucie własnej wartości”

W magazynie
1 476,00 zł
Brutto

Warsztaty stacjonarne „Odkryj poczucie własnej wartości”

Dziekanów Polski, gm. Łomianki, 25-26.06.2022

Zapraszamy Cię na wyjątkowe wydarzenie, które da Ci solidne podstawy do budowania życia, o którym zawsze marzyłaś. Otrzymasz konkretne narzędzia, dzięki którym pozbędziesz się lęku, wyjdziesz z trudnej sytuacji życiowej i odzyskasz poczucie sprawczości!

Dlaczego to właśnie poczucie wartości jest tak ogromnie ważne?

Dlaczego, aby ruszyć z miejsca lub zmienić coś w swoim życiu musisz odkryć na nowo poczucie własnej wartości? Ponieważ zarówno poczucie wartości, jak i akceptacja siebie, pozwoli Ci żyć bez ograniczeń. Dziś poczucie własnej wartości jest zaburzone przez coraz większe wymagania w stosunku do nas. A przecież o tym, czy jesteśmy wystarczające nie decydują opinie różnych osób czy stanowisko, które zajmujemy w pracy, ani przedmioty, które posiadamy. Nasza wartość, często nieodkryta, drzemie głęboko w naszym wnętrzu. Przyszedł czas, aby ją wydobyć!

Dla kogo przeznaczone są warsztaty?

Dla Ciebie, jeśli:

 • pragniesz w końcu odnaleźć wewnętrzny spokój,
 • chcesz poznać siebie i zrozumieć swoje emocje,
 • chcesz zmienić trudną sytuację życiową,
 • jesteś gotowa na poznanie swojego wewnętrznego ja,
 • chcesz poprawić relacje z rodziną, znajomymi i otoczeniem,
 • pragniesz oderwać się od codzienności i potrzebujesz ukojenia,
 • czujesz, że trwanie w tym, co masz zaczęło boleć zbyt mocno…

Poznaj prowadzących warsztaty

Małgorzata Ekert

Właścicielka hurtowni EKERT NAILS, trenerka Structogramu w branży beauty stylizacji paznokci. Korzystając z najnowszych technologii, wprowadza także nowe kanały e-commerce. Współpracowała przy kreowaniu wizerunku gwiazd telewizyjnych show i prestiżowymi wydawnictwami prasowymi jako współkreatorka stylizacji podczas sesji modowych, sesji okładkowych i zdjęć gwiazd. Na co dzień jest spełnioną i szczęśliwą kobietą, matką, żoną oraz babcią, której udało się pogodzić życie zawodowe z rodzinnym.

Moje życie nie zawsze było usłane różami, pochodzę z rodziny kupieckiej i nie miałam łatwo w życiu! Pewnego dnia postanowiłam jednak, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby stworzyć sobie idealny świat. Na tych warsztatach odkryjesz w sobie moc, aby zrobić to samo.

Każda część Twojego życia ma wpływ na to, co dzieje się w innych jego obszarach. Czy jesteś dzisiaj zadowolona ze wszystkich płaszczyzn Twojej codzienności? W gonitwie za potrzebami i oczekiwaniami innych często nie mamy ani chwili, by przyjrzeć się jakości swojego życia i temu, co tak mocno chcemy osiągnąć. Właśnie dlatego postanowiłam stworzyć wyjątkowy event dla kobiet w każdym wieku! Wydarzenie, podczas którego wykorzystasz swój potencjał, określając własne wartości i talenty. Przyjrzysz się jakości swojego życia. Być może zobaczysz także coś, na co do tej pory nie zwracałaś uwagi, a istotnie zaburza spokój w Twoim życiu. Zastanawiasz się, jak byś chciała żyć? Na warsztatach “Odkryj poczucie własnej wartości” dokładnie określisz cele i zdobędziesz siłę i motywację, by je osiągać. Czekamy na Ciebie już 25-26 czerwca 2022 w miejscowości Dziekanów Polski (gmina Łomianki).

Robert Łotocki

Terapeuta z ponad dwudziestoletnim stażem pracy. Ukończył szkołę trenerów i psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt, jest certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień, ukończył zaawansowane szkolenie z terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. W pracy korzysta przede wszystkim z nurtu gestalt i terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz elementów terapii behawioralno-poznawczej. Pracuje z osobami, które odczuwają brak satysfakcji z życia, mają obniżone poczucie własnej wartości, będącymi w sytuacjach kryzysowych, mającymi niskie poczucie sprawczości, z rodzin dysfunkcyjnych (DDA, DDD), uzależnionymi i współuzależnionymi. Prywatnie mąż, ojciec, z licznymi pasjami i zainteresowaniami.

Ważną częścią pracy podczas tych warsztatów będzie wstęp do pracy nad budowaniem dobrego życia każdej z uczestniczek. Tak, aby wzmocnić motywację do utrzymania i kontynuowania zmian.

Uważasz, że nie dasz rady nic zmienić w Twoim życiu, a Twoja sytuacja jest beznadziejna? 

Być może pamiętasz jedną z edycji “Tańca z gwiazdami”, w której brała udział niewidoma sportsmenka Joanna Mazur. Wielu ludzi zastanawiało się wtedy, jak kobieta, która nie widzi, poradzi sobie na parkiecie. Jednak ona sama odnalazła w sobie siłę i bardzo się cieszyła na to wyzwanie. W jednym z wywiadów powiedziała:

Jako kobieta – myślę, że nie ma lepszego sposobu, by odkryć w sobie kobiecość, która na co dzień jest gdzieś we mnie bardzo mocno ukryta. (...) Niezwykle się cieszę na to wyzwanie, by móc przełamać nie tylko bariery istniejące w mojej głowie, ale mam nadzieję także przełamać pewne stereotypy związane z osobami posiadającymi niepełnosprawność.

W każdej z nas drzemie ogromna siła, jednak często trudne okoliczności życiowe i brak wsparcia od bliskich nam osób nie pozwala nam jej zauważyć i docenić. Podczas tego eventu spojrzysz na siebie i swoje życie z różnych perspektyw i uwierzysz, że możesz wszystko!

Otrzymasz konkretne wskazówki i plan na to, aby wszystko poukładać i zacząć żyć w pełni szczęśliwie. Tylko od Ciebie zależy czy weźmiesz dziś sprawy w swoje ręce i zaczniesz działać. Wspólnie z innymi kobietami, wspólnie z doświadczonym terapeutą zmierzysz się z myślami, wspomnieniami, przekonaniami, które blokują Cię przed realizacją marzeń. Czekamy na Ciebie już 25-26 czerwca 2022 w miejscowości Dziekanów Polski (gmina Łomianki).

Czy wiesz dlaczego niektórzy nie działają?

Bo zatrzymują się i patrzą wyłącznie na przeszkody, które mogą stanąć im na drodze. Skupiają się na nich i w rezultacie zaczynają tracić wiarę w to, że będą w stanie je pokonać. Jeśli jednak odważysz się ruszyć z miejsca, to potem okazuje się, że połowa z tych “strasznych” przeszkód wcale nie pojawiła się na Twojej trasie do celu, a inne okazały się być prostsze do przeskoczenia, niż myślałaś. 

Na tych warsztatach, odkryjesz w sobie moc, aby zawsze działać mimo przeszkód! 

Stop! Nie spiesz się. Zatrzymaj się z nami na moment. 

Zatrzymaj się dzisiaj nie po to, by znów szukać przeszkód i wyolbrzymiać problemy. Zrób to, aby określić czego naprawdę chcesz od życia, zbudować preferowaną przyszłość i marzenia oraz raz na zawsze zamknąć pewien, być może trudny, rozdział Twojego życia. Zmiana na lepsze jest dziś w Twoich rękach. 

Plan warsztatów

Dzień I

Zapoznanie

Powitanie. Przedstawienie się i poznanie z innymi uczestniczkami warsztatów.

Część warsztatowa

 • Koło życia i koło wartości. Jak mój poziom satysfakcji wpływa na działania? Jakość życia i spełnienie w każdym jego obszarze.
 • To narzędzie umożliwi wszystkim uczestniczkom zobrazowanie poziomu satysfakcji w najważniejszych obszarach życia. Wyznaczymy sfery, nad którymi należy popracować. Dokonamy również oceny wyznaczonych pozycji, dzięki czemu będzie można przeprowadzić analizę Twojej sytuacji życiowej. Podczas tej części warsztatów odpowiesz sobie m.in. co czujesz i myślisz o swoim życiu patrząc na wypełnione wcześniej koło życia i wartości? Które wartości budzą największe emocje i dlaczego? Które sfery wymagają najwięcej uwagi? Co się stanie jeśli nie wprowadzisz żadnych zmian? W których sferach możesz dokonać najszybszych zmian? Itp.
 • Talenty. Odkrywanie mocnych stron i nowej wersji siebie. 
 • Praktyka wdzięczności. Jaką moc kryje w sobie uczucie wdzięczności? Co dzieje się, gdy człowiek zaczyna być wdzięczny za nawet najmniejsze rzeczy, których doświadcza w ciągu dnia? Za co jesteś dziś wdzięczna?

Spotkanie z psychologiem. 

Balans, harmonia i spokój a emocje. Wstęp do pracy nad budowaniem preferowanego życia oraz marzeń każdej z uczestniczek. Wszystko po to, by skutecznie wzmocnić motywację do utrzymania i kontynuowania zmian.

Dzień II

Podsumowanie pierwszego dnia warsztatów.

 • Metoda Walta Disneya. Spojrzenie na problemy z różnych punktów widzenia.
 • Metoda opracowana na podstawie analizy sposobu pracy wizjonera, przedsiębiorcy, twórcy postaci rysunkowych Walta Disneya.
 • Jak ustalił twórca metody (Robert Dilts), Disney zastosował trzy rodzaje myślenia – śnienie na jawie lub fantazjowanie, planowanie i konstruktywne krytyczne podejście. Co prawda wiele osób takie podejście stosuje nieświadomie, jednak niestety robią to jednocześnie, co sprawia, że myślenie jest niejasne, zagmatwane i najczęściej skutkuje przedwczesnym odrzuceniem pomysłu. Na warsztatach kluczowa więc będzie dla nas sekwencyjność i separacja typu myślenia, która sprzyja pozytywnej ocenie kreatywnych pomysłów. Zaczynając od marzyciela, stworzymy wizje i pomysły bez ich oceniania. Powstałe pomysły będą następnie przekształcane w roli realisty w taki sposób, że staną się ambitnymi, ale możliwymi do realizacji działaniami lub koncepcjami. Działania i koncepcje zostaną przez nas następnie ponownie sprawdzane w roli krytyka.
 • Cele. Tworzenie planu szytego na miarę i osiąganie celów. 
 • Wizja siebie. Decydowanie o swojej przyszłości. 
 • Budowanie marzeń i preferowanej przyszłości. Jak to robić?
 • Budowanie motywacji do działania i wzajemny doping.
 • Podsumowanie dwóch dni warsztatów.

Czego doświadczysz podczas warsztatów?

 • Spojrzysz na swoje życie i plany z różnych perspektyw i dowiesz się, w którym kierunku chcesz podążać.
 • Poznasz i zaczniesz wykorzystywać konkretne narzędzia i wskazówki, aby nareszcie żyć bez ograniczeń.
 • Wyznaczysz cel i nareszcie uwierzysz w siebie.
 • Poznasz inspirujące osoby i zawrzesz wartościowe znajomości.
 • Podsumujesz pewien rozdział w swoim życiu i podejmiesz decyzję, czego tak naprawdę chcesz.

Jakie korzyści otrzymasz, jako uczestniczka warsztatów?

 • Odnajdziesz i poznasz siebie na nowo.
 • Poznasz swoje wartości i potrzeby.
 • Otrzymasz motywację do działania.
 • Poczujesz pozytywną energię innych kobiet.
 • Skupisz się na tym co jest tu i teraz.
 • Pozbędziesz się lęku, blokujących przekonań i myśli, które Cię ograniczają.
 • Poprawisz relacje z bliskimi, nie rezygnując przy tym z siebie.
 • Zaczniesz żyć w zgodzie ze sobą.
 • Zburzysz stereotypy związane z płcią.
 • Zbudujesz siłę do skutecznego sięgania po to, o czym od dawna marzyłaś. 

Jesteś gotowa na piękną zmianę?

“Najlepszy czas na działanie jest teraz”.

2022-06-24
Produkt dodany do ulubionych

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.

Jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).