Lista produktów marki CND Creative Nail Design

Firma, która stworzyła indywidualną tożsamość, od 1979 roku odnosi fenomenalne sukcesy na całym świecie i wyznacza najnowsze trendy w branży paznokciowej. Nowe trendy w sztuce pielęgnacji i zdobienia paznokci stały się integralną częścią pokazów świata mody. Projektanci postrzegają paznokcie jako ważny element kreacji, który uzupełnia ich wizję. CND bierze aktywny udział w przygotowaniu linii zabiegowych oraz oryginalnych zdobień paznokci dla modelek na wybiegach podczas Fashion Week w Paryżu, Mediolanie, Sydney, Nowym Jorku.

Jan Arnold – współzałożycielka firmy CND, uważa branżę paznokciową za niezwykle ekscytującą i dynamicznie się rozwijającą. Dzięki takim produktom, jak CND ludzie patrząc na samych siebie, czują się lepiej. Stają się piękniejsi i bardziej „wygładzeni” i to całkiem dosłownie. Do tego dochodzi czynnik uzdrawiający, bo stylista paznokci dba o każdego Klienta indywidualnie – staje się zaufanym przyjacielem swojego Klienta, jego powiernikiem i doradcą. Klientki po zabiegu wyglądają dumnie, czują się odnowione i pozbierane. To coś pięknego…

Mniej
Pokazano 1-80 z 80 pozycji
Produkt dodany do ulubionych

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.

Jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).