Manicure winylowy czy hybrydowy – co wybrać? Shellac a Vinylux

Idealny manicure podkreśla piękno dłoni, dodaje pewności siebie i świetnie dopełnia nawet najbardziej minimalistyczne stylizacje. Obecnie istnieje wiele metod malowania paznokci, które pozwalają długo cieszyć się pełnym blasku kolorem. Wśród nich wyróżniamy manicure hybrydowy Shellac i manicure winylowy Vinylux. Czym się różnią? Który z nich wybrać? Manicure winylowy Vinylux i manicure hybrydowy Shellac – te dwie metody malowania paznokci zyskują coraz więcej zwolenniczek na całym świecie. Trwałość, brak problemów z odpryskiwaniem i blaknięciem koloru oraz bogata paleta kolorystyczna to tylko niektóre z zalet Shellaca i Vinyluxa. Ale czym kierować się przy wyborze odpowiedniej metody dla siebie? Kiedy sięgnąć po lakiery Vinylux, a kiedy kupić hybrydę Shellac?

Manicure hybrydowy – czy warto robić hybrydę?

Jak sama nazwa wskazuje, manicure hybrydowy jest specjalną kombinacją znanych już wcześniej technik malowania paznokci. Aby dowiedzieć się, jak prawidłowo wykonać hybrydę krok po kroku, warto przeczytać nasz artykuł: Hybryda krok po kroku.          Manicure hybrydowy to gwarancja pełnego blasku koloru bez smug i nieestetycznych rys. Idealnie sprawdzi się dla kobiet zapracowanych, które nie mają ochoty na częste zmiany koloru paznokci lub dla tych, które pragną zapuścić swoje naturalne paznokcie. Manicure hybrydowy z lakierami hybrydowymi Shellac wygląda elegancko, estetycznie i jest bezpieczny dla płytki paznokcia. Paznokcie hybrydowe są świetnym rozwiązaniem na wakacje, kiedy nie chcemy się martwić o ewentualne uszkodzenia stylizacji. Stylizacja hybrydowa wymaga jednak odpowiedniej wprawy, gdyż, wykonywana nieumiejętnie, może pogorszyć kondycję paznokci, a nawet doprowadzić do ich poważnych uszkodzeń. Właśnie dlatego szczególnie polecamy szkolenia z hybrydy, które można odbyć w naszym centrum szkoleniowym Ekert. Idealnie nałożona stylizacja hybrydowa Shellac będzie całkowicie bezpieczna, a także będzie cieszyć oko przez długi czas!

Manicure winylowy – co to za metoda i czym jest Vinylux?

Coraz bardziej popularny manicure winylowy Vinylux jest świetną alternatywą dla hybrydy. Lakiery Vinylux są delikatne dla płytki, a ostatnio firma CND wzbogaciła ich skład o dodatkowe składniki pielęgnujące, takie jak np. witamina E, keratyna oraz olejek jojoba.

Lakiery Vinylux – czego potrzeba do stylizacji winylowej?

Do wykonania stylizacji winylowej lakierami Vinylux nie jest potrzeba specjalna lampa UV lub LED – wystarczy światło słoneczne. Manicure winylowy Vinylux można zrobić przy pomocy lakieru winylowego Vinylux oraz specjalnego topu Vinylux – bez użycia bazy. W systemie Vinylux kolor lakieru winylowego Vinylux ma już właściwości bazy. Co więcej, lakier Vinylux usuwany jest z paznokci przy pomocy zmywacza, bez zawijania w folię aluminiową. Do usuwania stylizacji Vinylux rekomendujemy delikatny produkt do zdejmowania stylizacji z płytki paznokcia – Product Remover Ekert.

Lakiery Vinyux – jak długo nosić stylizację winylową?

Efekty stylizacji winylowej, wykonanej lakierami Vinylux, można podziwiać na dłoniach przez ponad tydzień. Wiele klientek chwali się, że ich stylizacje winylowe Vinylux wytrzymują nawet... 2 tygodnie! Lakiery Vinylux mają także piękne kolory, odpowiadające kolorom lakierów hybrydowych Shellac. Wśród kolorów Vinylux z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Lakiery Vinylux są zatem idealnym kompromisem pomiędzy lakierami klasycznymi a hybrydowymi.

W poszukiwaniu metody idealnej

Zarówno trwały manicure hybrydowy Shellac, jak i pozwalający na częstsze wariacje z kolorem manicure winylowy Vinylux, mają swoje zalety. Aby wybrać idealną metodę dla siebie, warto zdecydować się chociaż jednorazowo na każdy z tych zabiegów stylizacji paznokci – manicure hybrydowy Shellac lub manicure winylowy Vinylux. To pozwoli samodzielnie ocenić, która opcja przyniesie nam samym więcej korzyści.

Komentarze (0)

Produkt dodany do ulubionych

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.

Jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).