Olejek do skórek Solar Oil to jeden z bestsellerowych produktów CND. Dzięki jego wyjątkowym właściwościom skórki i paznokcie mogą być przez cały czas w doskonałej kondycji. Ale jak działa olejek Solar Oil? Jak stosować olejek do skórek i paznokci?

Solar Oil to wyjątkowy olejek do skórek i paznokci o działaniu regenerującym oraz pielęgnującym. Jego lekka, szybko wnikająca formuła zawiera zarówno naturalne oleje (olej ze słodkich migdałów, olej jojoba, olej ryżowy), jak i witaminę młodości, czyli witaminę E (antyoksydant). Działanie tych składników jest uzupełniające, ponieważ olejek jojoba pomaga wchłaniać się witaminie E wgłąb skóry oraz płytki paznokcia. Inne zawarte w Solar Oil olejki intensywnie nawilżają, dając efekt miękkiej i delikatnej skóry. Jednocześnie naturalne paznokcie są odpowiednio natłuszczone, dzięki regularnemu stosowaniu olejku do skórek i paznokci Solar Oil.

Kiedy stosować olejek do skórek i paznokci Solar Oil?

Olejek do skórek i paznokci Solar Oil od CND należy stosować regularnie, minimum raz dziennie, pozostawiając go na skórze oraz paznokciach, a następnie dokładnie wmasowując. W tym czasie nie należy myć rąk, a bezpośrednio po aplikacji i zmyciu Solar Oil nie powinno się nakładać hybrydy, ponieważ może to wpłynąć negatywnie na jej trwałość. Należy pozwolić Solar Oil odpowiednio zadziałać.

Kto powinien stosować olejek do skórek i paznokci Solar Oil?

Olejek do skórek i paznokci Solar Oil powinny stosować wszystkie osoby, które borykają się z problemem suchej i twardej skóry wokół paznokci. Olejek do skórek i paznokci Solar Oil to także doskonałe rozwiązanie dla posiadaczek wyjątkowo delikatnej skóry, które chcą ją wzmocnić. Solar Oil spisze się też do wzmocnienia paznokci oraz ujarzmienia małych, nieestetycznie odstających i zadzierających się skórek przy płytce paznokcia.

Jaki jest czas kuracji olejkiem do skórek i paznokci Solar Oil?

Czas kuracji olejkiem do skórek i paznokci Solar Oil nie powinien być krótszy niż 3 tygodnie. W tym czasie produkt ma szansę odpowiednio zadziałać, przynosząc zauważalne efekty w kondycji skórek oraz naturalnej płytki paznokcia. Po kuracji Solar Oil skórki wokół paznokcia są w zdecydowanie bardziej zadbane – odpowiednio nawilżone oraz miękkie, a sama płytka paznokcia jest bardziej odżywiona, zdrowa i mocna. Warto jednak zdecydować się na regularne stosowanie olejku do skórek i płytki paznokcia.

Jak pachnie olejek do skórek i paznokci Solar Oil?

Olejek do skórek i paznokci Solar Oil ma łagodny, choć wyczuwalny zapach migdałów, który zdaniem wielu osób jest bardzo kojący i ładny. Zapach, po wtarciu olejku Solar Oil w skórki paznokcie, długo się utrzymuje, jednocześnie nie przeszkadzając – to przyjemny, delikatny akcent, który łatwo można wyczuć na dłoniach.