Z wielką dumą i radością informujemy, że w 2017 roku w maju nasza firma świętowała 23-lecie swojej działalności.
Chcielibyśmy podkreślić, że 23 lata sukcesów naszej firmy nie byłoby możliwe bez zaufania, jakim nas obdarzyli nasi Klienci.
Jubileusz 23-lecia jest doskonałą okazją, aby podziękować naszym Klientom i Partnerom, dzięki którym i dla których istniejemy od tylu lat.

Przez prawie ćwierć wieku wymagania naszych Klientów zawsze były motywacją dla nas do coraz efektywniejszego działania, a ich potrzeby inspirowały nas do ciągłego rozwoju. Wdzięczni jesteśmy za ich życzliwość i otwartość. Ich wsparcie i zaufanie stały się fundamentem naszych osiągnięć i pozycji, jaką dziś zajmujemy na rynku.
Chcemy wciąż dzielić się z nimi naszym doświadczeniem i sukcesem. Wiele się zmieniło w międzyczasie, ale jedno pozostaje wciąż niezmienne – wspaniałe podejście do każdego Klienta. Zapewniamy, że nasze motto „bo Klient jest zawsze najważniejszy”, będzie realizowane w przyszłości, tak jak przez ostatnie 23 lata i nasze produkty będą podstawą sukcesów naszych Klientów.

Poniżej prezentujemy opinie o nas od naszych partnerów biznesowych, właścicieli gabinetów kosmetycznych oraz podziękowania gwiazd za wykonaną stylizację, jak i zabiegi upiększające.

 

 

Pani Małgorzata Ekert – jej barwna osobowość i niezwykła determinacja w dążeniu do osiągania wyznaczonych sobie celów, kojarzy mi się jednoznacznie z pewną sentencją Lesa Browna – Mierz w Księżyc. Nawet jeśli chybisz, wylądujesz wśród gwiazd. Jest dla mnie niesamowicie inspirującą osobą i bardzo cieszę się, że miałam okazję spotkać ją na swojej zawodowej drodze.

Justyna Kaczorowska, firma Su4ma – Support for marketing z Józefowa

 

Korzystając z okazji przypadającej w tym roku 10-cioletniej współpracy z firmą p. Małgorzaty Ekert, składamy życzenia dalszych sukcesów firmie, która bez wątpienia jest na rynku kosmetycznym najsolidniejszą!!!! Nasza dziesięcioletnia lojalność jest najlepszym świadectwem na jakość, solidność, innowacyjność, a przede wszystkim kulturę współpracy firmy Ekert Nails. Nigdy nie zawiedliśmy sie na zamawianych produktach, ani na jakości zakupowanych sprzętów oferowanych przez firmę. Cenimy sobie absolutny profesjonalizm i niezwykle wysoką kulturę osobistą pracowników firmy, jak również nienachalność we współpracy. Prawda bowiem jest taka, że produkty firmy Ekert Nails najlepiej bronią się same, a zadowolenie naszych klientów jest tego potwierdzeniem.Chcemy również podkreślić, że nasze 10-letnie istnienie zawdzięczamy bez wątpienia współpracy z tak znaną, niezawodną marką, jaką jest na rynku polskim firma Ekert Nails.
Z wielkim podziękowaniem dla boskiej Pani Małgorzty Ekert, cieplutkiej Pani Marii i wszystkich pracowników firmy.

Wanda Łachut- Senderowska THALA TEPEE ” Centrum Pielęgnacji Ciała” z Mławy

 

Pragnę serdecznie podziękować firmie EKERT NAILS za wieloletnią, przemiłą współpracę i profesjonalne doradztwo,
rzetelną pomoc i wyjątkowe produkty oraz życzę dalszych sukcesów w dążeniu do wyznaczonych celów.


Pani Emilia z Pelpina

 

Miałam szczęście, kiedy wybierałam firmę w zakresie produktów do stylizacji paznokci, że sięgnęłam po
produkty CND, a było to, kiedy Pani Małgorzata Ekert podjęła decyzję o wprowadzeniu tej marki na polski rynek.
Jestem wierną klientką. Mam wielki sentyment do firmy EKERT NAILS, a o Pani Małgorzacie Ekert zawsze ciepło myślę.
Jestem jej fanką, obserwowałam przez te lata transformację osiągnięć Pani Małgosi i jestem pod wielkim wrażeniem!!!
Pełny profesjonalizm!!! Dziękuję ekipie Ekert Nails za przemiłą obsługę. Wszystkiego Najlepszego!

 

Pani Jagoda z Chełma

 

Z firmą Ekert Nails łączy nas wieloletnia współpraca. Jesteśmy zadowoleni ze wspaniałego doradztwa i profesjonalizmu. Produkty bardzo wysokiej jakości znajdują zainteresowanie i uznanie wśród naszych klientów. Bardzo pozytywnie oceniam szkolenia – za fachową organizację, nowoczesne techniki szkolenia oraz wysoki poziom nauczania. Szczerze polecamy współpracę z firmą Ekert Nails.

Pani Marlena z Włocławka

 

Produkt dodany do ulubionych

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.

Jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).