“Bo Klient jest zawsze najważniejszy”

 

Historia firmy Ekert Nails jest ściśle związana z jej właścicielką – Małgorzatą Ekert. To kobieta ambitna, utalentowana, która wytrwałą pracą osiągnęła popularność oraz wysoką pozycję na polskim rynku kosmetycznym. Zbudowała firmę na mocnym fundamencie, opartym na wiedzy, fachowości oraz wrodzonych umiejętnościach, której  dynamiczny rozwój odznacza się na wszystkich obszarach działalności.

Od 1994 roku pomysłodawczyni i właścicielka firmy – hurtowni kosmetycznej Ekert Nails, od 2001 roku również cieszącego się zaufaniem klientów oraz niebywałą renomą Studia Urody Ekert, które poszerzyło swoją działalność o szeroki wachlarz usług z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała, jednocześnie przyjmując nazwę Ekert Beauty & Spa.

W roku 2003, po długich staraniach, spełniło się jej największe marzenie, hurtownia Ekert Nails została wówczas  dystrybutorem renomowanej, amerykańskiej marki CND – Creative Nail Design na Polskę. Salony kosmetyczne w całej Polsce pokochały luksusowe produkty tej marki: akryle, żele, lakiery, balsalmy i linie SPA. Zachęcona sukcesami, od października roku 2009 została także producentem własnej marki Ekert Nails lakierów i pudrów do stylizacji akrylowej. Ambasadorką tej marki została wówczas Miss Polonia – Marcelina Zawadzka.

Przełomem w działalności firmy okazał się jednak rok 2010, kiedy to na polski rynek firma wprowadziła rewolucyjny wówczas produkt  – lakier hybrydowy Shellac marki CND. Okazał się on przysłowiowym strzałem w dziesiątkę: nadawał się do użycia na naturalną płytkę paznokcia, utrzymywał się przez 2 tygodnie, nie zawierał składników uczulających, takich jak formaldehyd, toluen i DBP.  Nakładało się go tak szybko, jak zwykły lakier, suszyło się jak żel, zdejmowało jak akryl. Produkt ten zrewolucjonizował na zawsze rynek paznokci i do dziś dnia cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród wielu salonów i gabinetów kosmetycznych.

Małgorzata Ekert rozwinęła także pełny zakres szkoleń z zakresu stylizacji paznokci we własnym punkcie CENTRUM SZKOLENIOWE EKERT. 
Aktualnie szkolenia odbywają się poprzez platformę szkoleniową Złoty Biznes Beauty. Stworzyła nowoczesny program edukacyjny, przygotowujący do zawodu manikiurzystki/ stylisty paznokci. Realizuje wysoki poziom szkoleń, co ułatwia start życiowy absolwentkom, które wielokrotnie zdobywały wysokie oceny za doskonałe prace na mistrzostwach modelowania paznokci, zajmując wysokie pozycje w czołówce finałowej. W dążeniu do doskonałości, uczestniczy w kursach w celu podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowej wiedzy. Jako osoba niezwykle doświadczona (od ponad 26 lat prowadzi działalność w branży nail design) i posiadająca bogatą wiedzę, jest często zapraszana do udziału  w komisjach sędziowskich na mistrzostwach Nail Designu oraz do programów jako ekspert. 

Profesjonalizm Ekert Nails  zostały zauważone przez stacje telewizyjne, które złożyły propozycje współpracy w kreowaniu wizerunku gwiazd podczas takich telewizyjnych show jak: Taniec na Lodzie, Jak Oni Śpiewają, Taniec z Gwiazdami, Elite Model Look, Tylko Nas Dwoje, Top Model i wiele innych. Do dziś firma Ekert Nails obsługuje wiele z nich i dodatkowo współpracuje z kobiecymi magazynami, jak np. Harpers Bazaar, Party Style, Grazia czy Avanti.

Misja, wizja, wartości

Uchylmy może rąbka tajemnicy –  jaki jest przepis na sukces według Małgorzaty Ekert?

Jak sama twierdzi, na pewno ciężka praca, która wiąże się z poświęceniem, z zaangażowaniem i lojalnością wobec Klienta. Motto firmy Ekert Nails jest niezmienne od lat i towarzyszy wszystkim od samego początku istnienia firmy – Klient jest najważniejszy i trzeba zrobić wszystko, żeby Klient był zadowolony, żeby spełnić oczekiwania na danym rynku, żeby wszystko było tak naprawdę spójne: nasza praca, nasz produkt i wszystko, co robimy.

Jej siłą napędową jest pozytywne myślenie, optymistyczne nastawienie do życia, uczciwość i lojalność wobec samej siebie, wobec rodziny i Klientów. Robi wszystko, żeby żyć w zgodzie ze sobą. Lubi wyzwania, motywuje ją odpowiedzialność za nowe pomysły, napęd do działania daje jej także silne wsparcie od najbliższych.

Zaufanie, wiarygodność, szacunek dla Klienta to nadrzędne wartości, które realizuje Pani Małgorzata Ekert w swojej firmie Ekert Nails. Dlatego bardzo sobie ceni nagrody przyznawane właśnie przez Klientów – Professionalissimus 2004 i 2005, Kryształowa Kula, Statuetka Highest 2006 przyznana przez Creative za promowanie marki CND w Polsce, Złoty pilnik dla Studia urody Ekert. Niezwykłym osiągnięciem dla firmy było zajęcie I miejsca na 21 European Master`s Award Nail Sesign w 2008 r., które zdobyła Polska na produktach CND oraz II miejsce w konkursie SPA Manicure, Spa pedicure dla Studia urody Ekert w 2009 r, czy Gala Beauty Star w 2015r. Aktualnie Małgorzata Ekert prowadzi konsultacje wpierające Właścicieli salonów beauty. 

Życzliwość wobec ludzi, pozytywne myślenie, radość życia. Tak wyrażona harmonia osobowości tworzy interesujący wizerunek kobiety sukcesu, która posiada piękno ducha i ciała, zarazem wzbudza sympatię, przyciąga i emanuje niezwykłym czarem i urokiem. Wciąż gna do przodu, nagrody, podziękowania, gratulacje mobilizują ją tylko do kolejnych, ambitnych wyzwań.

Produkt dodany do ulubionych

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.

Jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).