STRUCTOGRAM - KLUCZ DO POZNANIA DRUGIEGO CZŁOWIEKA

W magazynie
899,00 zł
Brutto

Structogram - klucz do poznania drugiego człowieka.

Warsztaty, które wiele zmienią w twoim życiu.

Terminy:

28.11.2021 r godz. 10:00-17:00

Wydaje Ci się, że ludzie, którzy Cię otaczają pochodzą z innej planety?

Kompletnie nie rozumiesz ich punktu widzenia? A może trudno Ci przekonać innych do swojego zdania?

Pomyśl, że od teraz potrafisz skanować myśli drugiego człowieka i w mig rozpoznajesz motywy innych ludzi, rozumiesz czym się kierują podejmując decyzję. Czy wiesz ile czasu i energii oszczędzisz? Każdy konflikt zamienisz w konstruktywny dialog.

Zapraszam Cię na wyjątkowe warsztaty, na których zobaczysz, że to wcale nie takie trudne. Wszystko sprowadza się do rozpoznawania dominujących obszarów mózgu innych ludzi, które kształtują ich zachowania, reakcje i motywacje.

Jeśli zajmujesz się sprzedażą lub zarządzasz kilkuosobowym zespołem to umiejętność skutecznej pracy z ludźmi jest absolutnie niezbędna. Podstawową umiejętnością, która pozwoli Ci wspiąć się na sam szczyt jest komunikacja. W dzisiejszych czasach porozumiewamy się tak jak nam wygodnie, używamy słów, których nasz rozmówca często nie rozumie. A przecież komunikacja odgrywa istotną rolę na każdej płaszczyźnie naszego życia.

Jeśli nie potrafisz przekonać klienta do swojego produktu, nie zarabiasz. Jeśli nie dogadujesz się ze swoimi współpracownikami lub podwładnymi, spada Twoja efektywność. Jeśli nie dogadujesz się ze swoją rodziną czy partnerem, żyjesz w ciągłym stresie, który utrudnia Ci osiągnięcie sukcesu.

Do każdego z nas przemawia coś innego. Dla jednych ważne jest poczucie bezpieczeństwa i dobra atmosfera, inni kochają rywalizację a jeszcze inni kontakt z drugim człowiekiem. Kluczem do skutecznej komunikacji jest umiejętność rozpoznania jaki jest Twój rozmówca. Mając tę świadomość, wiesz, jak rozmawiać z ludźmi ich własnym językiem, zyskując ich sympatię i uznanie.

Na warsztatach Structogram. Klucz do poznania drugiego człowieka dostrzeżesz wzajemne zależności trzech części mózgu i zrozumiesz, jak przekładają się one na zachowanie drugiej osoby.

Produkt dodany do ulubionych

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.

Jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).