Pyłki zestaw Art Vandal Collection
Pyłki zestaw Art Vandal Collection
  • Wyprzedaż!
Pyłki zestaw Art Vandal Collection
Pyłki zestaw Art Vandal Collection

Pyłki zestaw Art Vandal Collection

W magazynie
50,00 zł
Brutto

Zestaw pyłków do upiększania stylizacji. Pyłki nadają się do łączenia z lakierami CND Vinylux, CND Shellac oraz stylizacjami akrylowymi i żelowymi. W zestawie znajduje się pyłek Exhibition - biały, wzbogacony srebrem; pyłek Twinkle Pink - różowy, z różnokolorowymi drobinkami; pyłek Confetti Kiss - białe, błyszczące konfetti na paznokcie; pyłek Cobalt Clash - niebieski z różnokolorowymi drobinkami oraz pyłek Lavender Whisper - lawendowy, z różnokolorowymi drobinlami.

Limitowana edycja pyłków Vandal Collection. Zawiera pięć opakowań pyłków Additives Vandal Collection. Pyłki zapewniają niekończące się możliwości artystycznej stylizacji paznokci. W zestawie znajduje się pyłek Exhibition - biały, wzbogacony srebrem; pyłek Twinkle Pink - różowy, z różnokolorowymi drobinkami; pyłek Confetti Kiss - białe, błyszczące konfetti na paznokcie; pyłek Cobalt Clash - niebieski z różnokolorowymi drobinkami oraz pyłek Lavender Whisper - lawendowy, z różnokolorowymi drobinlami. Zestaw śmiałych, oryginalnych zdobień!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.

Jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).